Trove Mantle of The Power Güncellemesi

Önümüzdeki haftalarda gelecek olan Trove Mantle of The Power güncellemesi, Trove’a gelmiş en büyük güncelleme olacağı söyleniyor. Yoğun bir şekilde ilerlemeye odaklanan güncellemeyle her class için 10 yeni level, oyundaki 14 class ı bir düzine yeni kabiliyetle arttıracak yepyeni bir Gem sistemi gelecek.

Oyunun daha başlarında gelen güncellemelerin çoğu mmorpg yi oluşturacak temel sistemlerle yani class ları düzenlemek, binekler, dragonlar ve dungeonlarla ilgiliydi. Şimdi ise oyuncuların karakterlerinin gelişimi ve çok daha fazla loot ile ilgili.

Trove Mantle of The Power Güncellemesi oyun haberi 1

Trove Mantle of The Power güncellemesi ile her bir class için gelecek 10 yeni level ile daha çok güçlenip, yeni eklenen item slotları ve yeni gem sistemi ile oyuncular her class ı daha çok özelleştirebilecekler.

Şu an için Trove’da 14 class olabilir ama her class için sadece bir kaç kabiliyet mevcut. Gelecek gem sistemi ile her bir class a birçok gem eklenebilecek böylece oyuncuların classlarını oynama şekli ve neler yapabilecekleri gelişmeye açık olacak. Kabiliyet arttırıcılar super fonksiyonel olabiliyor örneğin Ice Sage’in buz bombasını kar fırtınasına döndürüp yolunun üstündeki her şeyi dondurarak sürüklemesi.

Trove Mantle of The Power Güncellemesi oyun haberi 2

Bununla da bitmiyor Mantle of Power güncellemesi ayrıca Trove’a yeni eklenen Power Ranking sistemine faydalı eklentiler de yapıyor. Oyunda yapılan her şey oyuncunun bütün hesabı ( class leveling, yeni dragonlar, yeni eklenecekler vs ) power rankini arttıracak. Power rank arttıkça git gide zorlaşan maceraların olduğu dünyalar açılacak. Mantle of Power ile yepyeni dünya değişkenleri de geliyor; lav okyanusları, ölü ağaç köklerinin çıktığı yüzen kara parçalarıyla dolu ölümsüz gökyüzü diyarları vs. Tüm bunlar yeni maceralar, yeni lootlar ve yeni achievementlar demek.

Ayrıca yeni gelecek Minotor Bineklerinin de yanında, oyuncular Liderlik Sıralaması ve Haftalık Yarışmaları da dört gözle bekleyecek gibi. Power Rank, Mastery Rank, PvP, the Shadow Tower; tüm bunların Liderlik Sıralamaları olacak ve her hafta Trion Liderlik Sıralamalarında en yüksek yüzdelik dilimde olan oyunculara odaklanan yeni bir yarışma düzenleyerek ödül dağıtacak.

The Mantle of Power belki de şu ana kadarki Trove’un en büyük güncellemesi ve gerçekten bitmeyen oyunun endgame ine en derin odaklanan olacak belli ki.

Trove Mantle of The Power Güncellemesi oyun haberi 3

 

Kaynak oyunun güncellemesi

Kimdir Vena

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN