Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Yine Ertelendi

Paradox Interactive‘in duyurusuna göre Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkışı tekrar bir ertelemeyle karşılaştı. Bu seferki ertelemenin yanında baş geliştirici olan Hardsuit Labs‘ın da değişimi gündemde.

İlk olarak 2020’nin üçüncü çeyreğine çıkacak şekilde ertelenen oyun Paradox Interactive‘in yıl sonu raporunda ”Oyun 2021’de de çıkmayacak ve baş geliştirici Hardsuit Labs artık oyunun geliştirilmesinde olmayacak, oyunun bitişi için yeni bir studio ile çalışmaya başlandı. Zor bir karar olsa da oyunun geleceği için adil bir seçim olduğunu düşünüyoruz.” minvalinde açıklaması bulunuyor.

Paradox ayrıca twitter’da da Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyununun tekrar ertelendiği, baş geliştiricinin değiştirildiğini tekrar ederek şu anda yeni bir tarih belirlemek için uygun koşulların olmadığını o sebeple ön-ödeme’yi durdurma kararını verdiklerini açıkladı. Oyunun onlar için çok önemli olduğunu, hedeflerini yerine getirebilmek için değişimlerin gerektiğini belirtti. Yollarını ayırdıkları Hardsuit Labs‘e katkıları ve oyunculara da destek ve sabırları için de teşekkür etti.

Özetle daha Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyununu bekleyenlerin heyecanı kursağında kalmış ve oyunun çıkışına en iyi ihtimalle, en az bir yıldan fazla var gibi görünüyor.

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN