Warhammer 40,000: Battlesector Geliyor

Warhammer 40,000: Battlesector ün 2021’in ilerleyen aylarında PC, Xbox One, Xbox Series X|S ve PS4 platformlarına geleceği açıklandı.

Slitherine’in yayınladığı ve Black Lab Games’in geliştirdiği Warhammer 40,000: Battlesector yeni sıra-tabanlı stratejisi meşhur Games Workshop bilim-kurgu evreninde geçiyor.

PC için Mayıs ayında çıkması beklenen Warhammer 40,000: Battlesector Xbox One, Xbox Series X|S ve PS4 platformlarına yazın gelecek. Warhammer hayranıysanız bu tarihleri bekleyin.

Warhammer 40,000: Battlesector ile gelecekler:

  • Age of Crimson Dawn – 20 görevli tek oyuncu olarak oynanabilecek the Devastation of Baal’dan sonra olanların hikayesi. Sergeant Carleon ve takımına Baal Secundus’daki Tyranid istilasında yardım edip asil Blood Angels’ın onurunu koruma görevi.
  • Skirmish Mode – Skirmish modunda Blood Angels veya Tyranids’den birini seçip Baal haritasında dövüş. Ordunuzu tamamen isteğe göre uyarlamak için birimler, herolar ve ekipmanları kullanma.
  • Forge Your Armies – Sanguinary Priest, Librarian Dreadnought, Hive Tyrant gibi ikonik birimleri yönetme. 60’ın üstünde yetenek ve 50’nin üstünde silahla birlikte.
  • Face Your Friends On The Battlefield – Canlı ve eşzamanlı olmayan çok oyunculu oynama moduyla arkadaşlarınızı savaşa çağırma. Sadece PC için geçerli.

Warhammer 40,000: Battlesector trailer videosu aşağıda:

Kimdir Vena

Check Also

Red Dead Online 16 Mart Güncellemesi İki Kat XP ve Diğer Kazanımlar

Red Dead Online için bu hafta gelen güncellemede Red Dead Redemption 2 multiplayer modunda XP …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN