World of Warcraft : Demon Invasions Çıkış tarihi

World of Warcraft Legion expansion paketinin çıkış tarihini daha önceki paketlerine göre daha erken çıkacağını duyurdu.  Oyunlarını genelde Ekim/Kasım sonu çıkarmayı seven Blizzard’ın bu değişikliği açıkçası beni çok şaşırttı. İlk Legion çıkış tarihini duyduğumda bir yanlışlık olduğunu düşündüm. Tam bu tarihin tuhaflığına alışmaya çalışırken (Blizzard sanırım bizden daha çok sabırsız) Demon Invasion adında bir ön patch çıkaracaklarını duydum.

Her ne kadar nedenini bilmesemde benim düşümcem, uçsuz bucaksız haritalarda boş boş gezmek yerine sanırım artık oyunculara yeni bir görev, yeni bir aksiyon tattırmanın zamanı gelmiştir. Yanlış mı düşünüyorum? Geçen haftalarda resmen sıkıntıdan patlıyordum. Şimdi ise yeni aktiviteleri bekleme heyecanı içerisindeyim. Bu heyecan 17 Ağustos’da bitiyor. Evet Demon Invasions 17 Ağustos tarihinde çıkıyor.

Invasion dört bölümden oluşan altı farklı questline içeriyor. Görevleri yaparak en son bölümde de boss’u keserek tamamlamış oluyorsunuz. Altı invasion’ı da yaparsanız sonunda Defender of Azeroth: Legion Invasions, Feats of Strength achievement’ını alıyorsunuz. Bütün  bu event’ın sonunda da ilvl 725’e kadar zırh ve silah seti alıyorsunuz. Sanırım bu set ile Legion’a oldukça hızlı başlayabilirsiniz.

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN