World of Warcraft : Harbingers – Çıkış Tarihi

World of Warcraft : Harbingers. Yazıya nasıl başlayacağımı gerçekten bilmiyorum. Blizzard o kadar garip yollara saptıki umarım sonu hayırlı olur. Moba, FPS, sinema filmi derken şimdide sırada dizi vizyona giriyor.

Harbinger, haberci anlamına geliyor. Legion eklenti paketiyle aynı zamanda başlayacak olan bu çizgifilm serisi “aslında video serisi olarak adlandırılıyor” oyunun hikayesiyle beraber ilerleyecek. Şuan kaç sezon süreceği bilinmiyor fakat warcraft evrenini düşünürsek tek sezonla kalacağa benzemiyor.

Harbinger, Azeroth’da ki önemli karakterlerin bilmediğimiz, arkada, gölgede kalan hikayelerini bize anlatacak. Bol bol tanıdığımız karakterleri göreceğimiz, savaş sahnelerini izleyeceğimiz için oyunu oynayan oyuncuları ekran başına kitleyecek gibi.

30 Ağustos günü Legion’unun resmi olarak çıktığı tarihte başlayacak bu güzel serinin birde trailer videosu var. İyi seyirler.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN