World of Warcraft : Legion Alpha Testleri Geri Dönüyor

WoW-Legion

World of Warcraft : Legion Alpha testleri geri dönüyor. Expansion’daki yenilikler test server’larında başlayacak olan Alpha testinde sonuçları incelenecek. Peki nedir bu yenilikler?

Henüz Legion’un çıkmasına bir yıl gibi bir süre var. Daha önce Blizzard expansion paketi çıkarmak için bukadar uzun zaman harcamamıştı. Açıkçası beni oldukça düşündüren bu durum “acaba bizleri gerçekten memnun etmek için çokmu çalışıyorlar” sorusunu aklıma yerleştirdi. Draenor ve Pandaria expansion paketleri bir çok kullanıcı tarafından beğenilmediği gibi bir çok negatif yorumlar aldı.

Ben Pandaria paketini çok beğenmiştim. Hergün o tarlaları sulamak biraz ağır gelsede havası, ortamı, hikayesi bile bence yeterdi.

Legion için ise çok çalışan ekip bu Alpha testlerinde bizlere Darkheart Thicket dungeon’larına girme fırsatı tanıyacak. Hem yeni dungeon’ı keşif edeceğiz hem de Demon Hunter Vengeance yani tank spec.’tini tanıyacağız.

Bir diğer güzel haber ise NDA olmaması. Peki nedir bu NDA ? Adını sürekli hatta neredeyse her Beta/Alpha testlerinde duyacağımız ve anlamı bu testlerde video, twitch ve resim paylaşımı yapıp yapamayacağımızı söyleyen yasa.

Oyuncular Alpha testlerinde hem yeni tankımızı tanıtacak hem de yeni dungeon’ı izleyicilere gösterebilecek. Daha önceki Alpha testlerine katılmışsanız şimdikine şimdi giriş yapabilirsiniz fakat eğer katılmadıysanız Blizzard’dan mail beklemeniz gerekmekte.

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN