World of Warcraft Shadowlands İlk Büyük Güncellemeden Sızıntılar : Chains of Domination ve daha fazlası

Sire Denathrius yenildi ama Maw’daki güç büyümeye devam ediyor. Chains of Domination – World of Warcraft: Shadowlands ilk büyük içerik güncellemesi – oyuncular Jailer’ın kötücül planlarının gerçek doğasını anlamak için onun umutsuz diyarının derinliklerine dalacaklar. Ama Banished One yani Jailer’ın korkunç bir yeni silahı da var, Sylvanas Windrunner tarafından getirilen umutsuzluğun zalim bir aleti.

  • Korthia’nın Gizemlerini Keşfet – Jailer çarpık tasarımlarını tamamlamanın yolunu arıyor – uzun zamandır unutulmuş bir diyardan çekip aldığı bir parçanın bulunması lazım. Antik Korthia – Gizemler Şehrinden cevaplar araştırılmalı ve bu cevaplar yeni görevler ve harita akitivileriyle birleşiyor.
  • Covenantların Gücü Adına – Kyrian, Night Fae, Necrolords ve Venthyr’in gücüyle dört covenantı birleştirecek kampayaya girişip birlikte Jailer’a karşı onun bölgesinde assault düzenlenecek.
  • Sanctum of Domination Raid– Torghast’a yeni 10-bossluk raid geliyor Sanctum of Domination. Gerçek Jailer’ın Gözüyle karşılaşma, akını Tarragrue’a karşı çevir ve Banshee Queen – Sylvanas Windrunner’a kaçınılmaz meydan okumayla karşı karşıya gelinecek.
  • Yeni Mega-dungeon – 8 bossluk mythic mega-dungeon setiyle egzotik eşyalar ve ilginç yaratıkları keşfedeceğin gizemli Brokerların pazarı – Tazavesh ”the Veiled Market”. Azeroth’un güçlü artifactlerini çalmak için yüksek riskli soygunla son noktaya eriş.
  • Daha Fazlası – Shadowlands raid, dungeon ve sezon 2 pvp’sine hazırlık için; yeni covenant kozmetik armor setleri, soulbinds ve conduitlerin güçlenmesi, yeni binekler ve petler ile dört covenant bölgesinde uçmayı açmak ve daha fazlası.

Chains of Domination Anduin

Tazavesh, the Veiled Market

Yeni Covenant Armor

Sanctum of Domination

Korthia

Uçma

Kaynak: Wowhead

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN