Wow Classic İlk gün, ilk heyecan

Aradan tam 15 yıl geçmiş. Ne oyunlar geldi geçti bu sürede fakat wow duruşunu biraz değiştirsede kalitesini bozmadı. Vanilla wow olarak bilinen ve şimdi adının classic wow olarak adlandırıldığı oyunun serverları açıldı. O kadar çok oyuncu bağlandıki oyuna 140+ dakika sadece oyuna girebilmek için beklendi. Fakat gerçeği söylemek gerekirse, sıra beklemesi bile ayrı bir keyif kimse inkar etmesin.

World of warcraft tam yedi expansion paketi geride bıraktı. Oyunun ana hikayesi nerelerden nerelere geldi fakat eski oyuncuların aklında her zaman vanilla wow vardı. Vanilla wowun tadı hiç bir zaman değişmedi ve hiç bir eklendi paketinde bu tat tekrar verilemedi. İlklerin tadı özeldir die boşuna dememişler.

Blizzard bu sene yeni bir paket çıkarmak yerine wow classic serverlarını açarak eski oyunculara bu mükemmel nostaljik zamanları tekrar yaşattı. Oyunda tabi ki görsel iyileştirmeler mevcut. Ayrıca party ve server sistemide yine aynı şekilde farklı fakat oyunun mekaniği aynı.

İkiden fazla mob çektiğinizde ölmeniz, sürekli mananızın bitmesi, yakın dövüş silahlarını otoatack da kullanmanız, hunterların sürekli petlerini beslemesi, silahlar için skill kasmanız, bunlar gerçekten oyuna inanılmaz güzel rp katıyor ve bu yıllarda bu tadı veren bir oyun gerçekten yok.

Eğer vanilla wow oynamadıysanız kesinlikle wow classic sunucularını tavsiye ederim. Oyunu almak içinde hiç bir ücret ödemiyor sadece aylık vererek bu mükemmel hikayeye dahil oluyorsunuz. Herkese iyi oyunlar.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN