PUBG Studiolarından Yeni Battle Royale PUBG: New State

Krafton Inc. PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni atacakları adımı açıkladı; PUBG: New State. PUBG Studio tarafından geliştirilen New State orijinal battle royale deneyimini yeni, fütüristik bir maceraya taşıyor.

Büyüyen PUBG markasının son oyunu olacak olan PUBG: New State, PlayerUnknown’s Battlegrounds orijinal yaratıcıları tarafından yapılıp bu yılın sonuna doğru mobil platformda oyuncular için free-to-play olacak.

PUBG: New State oyununun Executive Producer’ı MinKyu Park ”Önceki oyunların müthiş başarısı ve hayran desteği düşünülünce tüm dünyada battle royale türünde devrim yaratan bir markadan yeni oyun yaratabilmek daha alçakgönüllü olmayı sağlıyor.” şeklinde konuştu. ”Mobil oyunların sınırlarını zorlayarak bir deneyim yaratmak istiyoruz. Global bir ürünü geliştirmek için bir araya gelen takımımızı izlemek muhteşem bir deneyim ve bu yılın sonunda oyun çıktığında herkesin dikkatini çekeceği konusunda kendimize güveniyoruz.”

PUBG: New State sıfırdan özellikle mobil platformlar için optimize edildi. Silah kullanımı ve mekaniklerin sevilen orijinal versiyondan alınması ile dövüş stilinin de Global Illumination denilen rendering teknolojisinin getirdiği yeni geliştirmelerle birleşimi amaçlanıyor. PUBG’nin şu anki mobil deneyiminden farklı olarak New State için bu yenilik mobile platformu genişletmek için özel olarak tasarlandı.

Ayrıca PUBG: New State ile oyun içi silahları özelleştirmenin yeni yolları, performans gelişimi, fire mod seçimleri, grenade launcher eklentileri gibi yenilikler gelecek. 8×8 open worldde yeni taşıtlarla birlikte dronelar, balistik kalkanlar, combat roll hareketleri de yeni deneyime dahil olacak.

Bunun yanında PUBG: New State 2051 yılında geçiyor olacak. TROI isimli yeni haritayla birlikte PUBG gediklileri evrenin ne kadar değiştirdiğini iki başlık ayarı arasında görebilecek.

Krafton Inc. CEOsu CH Kim ”Üst seviye oyun deneyimini sağlamak için başyapıtlar yaratmak bizim ana hedefimiz. PUBG: New State ile bu vizyonu gerçekleştirmeyi bekliyoruz. Krafton olarak PUBG Studio’ya tam desteğimizi veriyoruz ki özgün fikirleriyle oyunlar geliştirmeye devam edebilsinler ve battle royale türündeki önderliklerini daha ileri taşıyabilsinler.” şeklinde konuştu.

PUBG: New State ile ilgili daha fazla bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN