The Division Survival Mode Public Test Server’larında

The Division Survival mode bir sonraki güncellemede geliyor. Güncellemenin ismi Expansion 2: Survival ve çıkışı 2016 sonlarında bekleniyor. Aslında ben oyunun beta testine katıldığımda ilk olarak kendime sorduğum soru bu oyunda neden Survival/hayatta kalma mücadelesinin olmadığı. Oyun bunun için mükemmel bir ortam sunuyor ve karakterler olsun atmosfer olsun tam bir hayatta kalma mücadelesini yansıtıyor oyuncuya.

Belkide en başından beri oyunu oluşturan takımın aklında böyle bir düşünce vardı fakat belki de henüz buna hazır değillerdi. Sonuçta oyunu yapmak ayrı market stratejisi programlamak ayrı bir iş. Yeni gelecek moda dönecek olursak, test serverlarında modu test eden oyuncuların vereceği feedback ile bu güncelleme daha iyiye doğru taşınacak. Artık oyun firmaları test serverlarına çok önem veriyor hatta bazı oyunların sürekli açık olan test serverları mevcut. O yüzden eğer aranızda bu testlere katılan oyuncular varsa karşılaştıkları problemleri iyi ya da kötü bildirmeleri çok iyi olur. Açlıkla, enfeksiyonla mücade ederken oyuna birde yeni bir düşman grubunun ekleneceği söyleniyor. Aşağıda paylaşacağım videoda da göreceğiniz gibi kar ve gecenin baskın olduğu bu güncelleme ile oyuncuları gerçekten sıkı bir oyunculuk bekliyor.

Kaynak : The Division: Survival Mode

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Red Dead Online 16 Mart Güncellemesi İki Kat XP ve Diğer Kazanımlar

Red Dead Online için bu hafta gelen güncellemede Red Dead Redemption 2 multiplayer modunda XP …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN